הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

מערכות מיזוג

כל מי שתר אחר מערכת מיזוג אוויר לבית או לעסק, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות, שחלקן הגדול מבוסס על טכנולוגיות חדשניות. האפשרויות הרבות, מאפשרות לכל אחד לבחור במערכת מיזוג אשר תספק מענה מלא על מלוא דרישותיו וצרכיו. 

צוות טכנאי המזגנים המקצועי והמנוסה של "גאיה – מיזוג אוויר וחשמל" מתמחה בהתקנה, תחזוקה ותיקונים של כל מערכות המיזוג המובילות בענף מיזוג האוויר. 

כך שלא משנה איזה סוג של מערכת תבחרו, עם "גאיה – מיזוג אוויר וחשמל" תוכלו להיות רגועים שאתם עתידים ליהנות ממענה מלא ואיכותי על הדרישות. 

סוגי מערכות המיזוג
מזגנים עיליים - מזגנים המתאפיינים בגוף קירור אשר תלוי על הקיר (בדרך הכלל בגובה של כ-2 מטר). קיימת אפשרות לחיבור של עד 2 גופי קירור למדחס חיצוני אחד.  מזגנים עיליים מהווים פתרונות מיזוג איכותיים עבור חדרים קטנים ובינוניים. 

מזגנים מיני מרכזיים - מיועדים לקירור של דירות שלמות ושל חללים או חדרים גדולים במיוחד.  גוף הקירור של מזגנים מיני מרכזיים ממוקם בתקרה או בחדר צדדי – בדירות חדשות נהוג לבצע הנמכת תקרה, בכדי שיהיה ניתן להתקין מעליה את המזגן ותעלת המיזוג. 

מזגני אינוורטר - אינוורטר זאת למעשה טכנולוגיה, אשר יכולה לאפיין סוגים שונים של מזגנים. הייחוד של מזגני אינוורטר הוא במדחס, אשר בכוחו לייעל את ניצול האנרגיה, ולהוביל לחסכון בחשמל. ייחודו של המדחס הוא ביכולות שלו לשנות בצורה מהירה את הפעולה שלו. 

מערכת דירתית מולטי אינוורטר - מערכת זו מציעה פתרונות מיזוג לדירה שלמה על כלל חדריה וחלליה, וזאת באמצעות חיבור של עד 5 יחידות אל יחידה חיצונית אחת. המערכת מאפשרת שליטה על פעולות המיזוג בכל חדר או חלל בנפרד ונחשבת כחסכונית בחשמל. 

מערכת VRF/VRV - מערכת מיזוג אוויר מודולארית, אשר פעולתה מבוססת על שינוי בנפח זרימת הקירור. יתרונותיה של מערכת זו באות לידי ביטוי ביכולת שלה לשמור על טמפרטורה קבועה ובפעולתה השקטה.

מערכת דירתית מיני VRF - מערכת מיזוג אוויר מודולארית שבכוחה לעשות שימוש במספר משתנה של מאיידים, ולקרר את כל חדרי וחללי הדירה.
מערכות מיזוג בקירור מים (צ'ילרים) – מערכת המיועדת בעיקר לקירור בתים פרטיים ומבנים תעשייתיים גדולים. פעולת הקירור של המערכת מתבצעת באמצעות מים קרים אשר מועברים דרך משאבות וצינורות. מערכת זו מצריכה התקנה מקצועית ואיכותית, מכיוון שהיא כוללת ציוד רב כגון: צינורות, משאבות, מקפיא, מעבה, נוזל קירור, גז ועוד...

הכתובת הנכונה להתקנה
שירותי התקנה, תחזוקה ותיקונים של מערכות מיזוג מצריכים מצד החברה המבצעת את העבודה, מקצועיות בלתי מתפשרת, ניסיון והיכרות עם מערכת המיזוג הפרטנית, וכמובן, אמינות גבוהה. 
חברה מקצועית ומנוסה, תדע להתמודד עם כל בעיה אשר עלולה לצוץ במהלך ההתקנה, ולבצע התקנה מושלמת המותאמת למקום בו המערכת מותקנת.
אם גם אתם תרים אחר שירותי התקנה בלתי מתפשרים שכאלו, "גאיה – מיזוג אוויר וחשמל" מציעה שירותים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולכן, מהווה ככתובת הנכונה למטרה.

 

צור קשר

צלצלו אלינו 052-453-2613 אם זה אחרי שעות הפעילות שלחו לנו הודעה...

גאיה, מיזוג אויר וחשמל
גאיה, מיזוג אויר וחשמל

יצירת קשר

כתובת:
קריית ביאליק
מיקוד:

2704606

טלפון:
אימייל