מזגן אינוורטר

חלק גדול מן האנשים פשוט לא יכול לתפקד בחודשי הקיץ ללא מזגן דולק. הצורך הקיומי באוויר נעים גורם לכולנו להשתמש במזגן במשך שעות רבות, ובסופו של חודש להיבהל מחשבון חשמל מנופח. הפתרון הטוב ביותר בכדי לחסוך בצריכת החשמל של המזגן הוא להתקין מזגן אינוורטר מתקדם אשר יכול לחסוך עד שלושים אחוז מצריכת החשמל ללא הקטנת כוח המיזוג. מזגן אינוורטר הוא למעשה מזגן הפועל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרות לו לנהל את השימוש באנרגיה ולהפחית בצריכת החשמל. חברת גאיה – מיזוג אוויר וחשמל מספקת פתרונות מיזוג אוויר ללקוחות פרטיים ועסקיים, ומציעה מזגני אינוורטר מתקדמים של המותגים המובילם ביותר בשוק.

 האם כדאי לרכוש מזגן אינוורטר לבית?

אם אתם רוצים לחסוך בעלויות החשמל של המזגן ולהתקין מזגן עוצמתי שעובד בצורה שקטה – אין ספק שהבחירה שלכם צריכה להיות מזגן אינוורטר. הרבה פעמים אנשים מתלבטים האם כדאי להם לרכוש מגזן אינוורטר שהעלות שלו גבוהה יותר מאשר מזגן רגיל או שלא, והם שוכחים שבסופו של דבר מדובר על חיסכון ארוך טווח בעלויות החשמל שיכול לכסות את ההפרש בקלות ואף מעבר לכך. בכל מקרה, החיסרון היחיד שאפשר להצביע עליו ברכישה של מזגן אינוורטר הוא הנטייה של טכנאי המזגנים לקחת סכומי כסף גדולים יותר במקרה של תיקון תקלה במזגן. עם זאת, אם אתם בוחרים בחברה מקצועית ואמינה עבור תיקון התקלה – בדרך כלל מחיר התיקון לא אמור להיות יקר משמעותית מאשר מחיר תיקון במזגן רגיל.

מי מבצע התקנה של מזגני אינוורטר?

תהליך ההתקנה של מזגן אינוורטר דומה בגדול להתקנה של מזגן רגיל, אם כי יש צורך בשימוש עם משאבת וואקום, מה שמייקר בדרך כלל את ההתקנה בסכום כסף לא משמעותי (50-100 ₪ פחות או יותר). חשוב לבצע את התקנת המזגן אצל חברה בעלת ניסיון בתחום כמו חברת גאיה – מיזוג אוויר וחשמל אשר מחזיקה בניסיון רב בעולם המיזוג ומעסיקה אך ורק אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום. אז אם גם אתם רוצים להתקין מזגן אינוורטר מתקדם – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

תשתיות מיזוג אוויר

תשתיות מיזוג אוויר נחוצות כדי להבטיח את פרמטרי המיקרו אקלים הנדרשים לפעולה נכונה של מערכות מיזוג אויר.. חברת גאיה מיזוג

קרא עוד »
על מערכות שירות VRF

מהי מערכת VRF וכיצד היא פועלת? מערכת VRF היא טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ביותר הפועלת בצורה שונה מיחידות מיזוג קונבנציונליות. הרעיון

קרא עוד »
מזגן אינוורטר

חלק גדול מן האנשים פשוט לא יכול לתפקד בחודשי הקיץ ללא מזגן דולק. הצורך הקיומי באוויר נעים גורם לכולנו להשתמש

קרא עוד »
מה זה vrf?

אחד הדברים החשובים ביותר שאליהם צריך לשים לב בעת רכישת מזגן, הוא נושא צריכת החשמל. מזגן יכול להיות מוצלח ולמזג

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן