הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

מזגנים מיני מרכזיים

מחפשים מזגנים מיני מרכזיים לבית או למשרד? נכנסים לבית חדש? שיהיה בשעה טובה, החיפוש הוא דבר אחד, מאידך, הדבר המהותי קשור בהתקנה איכותית ותכנון נכון. אז מה חשוב לדעת לפני שמתקינים מזגנים מיני מרכזיים בעסק או בבית? מה חשיבות התכנון הקפדני? כדי שלא תעשו את הבחירות שלכם בצורה שתשפיע עליכם בעתיד, בואו לחפש איכות חיים שתלויה בבחירות מדויקות. מחפשים מישהו שיסייע לכם להתקין את המזגן החדש? הנה כמה דברים שחשוב לדעת טרם תיגשו לסמן וי על המשימה החשובה ביותר בתכנון הבית.
 

חשיבותה של התקנה נכונה - מזגנים מיני מרכזיים

ככלל ראשון, התקנות של מזגנים מיני מרכזיים מחייבים תכנון קפדני ואין להסכים לביצועם ללא הליך זה. עניין התכנית הראשונית חשוב היות והוא כולל בתוכו תכנית משורטטת כהלכה המסבירה בין היתר גם את מראה היחידות, הצנרת והחיבורים וכן את החזון הסופי. מכאן, זו הסיבה העיקרית לבחון בקפדנות את התכנית ולשאול את השאלות הנכונות בטרם חתימה על חוזה והמשך הליך עבודה.
 

שיקולי בחירה בעת התקנת מזגנים מיני מרכזיים

יחידות הקירור והחימום של המזגנים מיני מרכזיים מותקנים תחת תקרה- זה קריטי היות וזה מאפשר לבצע הנמכות תקרה ללא בעיה. כמו כן, ניתן להתקינו גם במסדרון או בחדר אמבטיה. הרבה לפני הליך ההתקנה ומיקומה, יש לקחת בחשבון את נושאי הרעש, זרימת האוויר וכן הגישה הנוחה כדי לנקות פילטר אבל לא רק. מתוך יחידות הקירור והמפוח יוצאים צינורות גמישים אך עבים ישירות אל כל חדרי הדירה וגם אותם יש להסתיר – זו למעשה הסיבה לביצוע המשימה לצד תקרה מונמכת שבה שוכנת יחידת הקירור או באמצעות קרניזים מגבס המובילים לשאר החדרים.
 

כיצד מתרחשת פעולת הובלת האוויר לחדרים

יש כמה אופציות אשר באפשרותן ניתן להוביל את האוויר לחדרים והן תעלות בנויות, תעלות מתכת או צינורות שרשוריים.

  • התעלות הבנויות הן למעשה מעברים הבנויים מלוחות גבס והם יוצרים את המנהרה דרכה זורם האוויר. להלן פתרון שלא מומלץ היות והוא פחות גמיש לשינוי היות וקשה לבנותם.
  • אם בחרתם בתעלות מתכת, בחרתם בפתרון הקשור בעיקר לתחום העסקים והתעשייה ומותאם לחללים גדולים יותר. הליך זה חוסך לא מעט בבנייה וגם מאפשר גמישות ליצירת אפקטים נועזים ומקוריים יותר לבית.
  • צינורות שרשוריים הינו הפתרון הטוב ביותר המוצע בעת התקנה של מזגנים מיני מרכזיים  היות והוא מביא צינורות עבים, גמישים אטומים לדליפות ומבודדים בו זמנית. צינורות אלו חתוכים למידה הרצויה וכאשר מניחים אותם על התקרה המונמכת קל מאוד לגבור על העיקולים והפרשי הגבהים בין היחידה המרכזית לפתחים של החדרים. את הצינורות שרשוריים ניתן להניח על כל חומר החל מגבס ועד תקרת עץ לרבות כל תקרה דקורטיבית אחרת.


בסיכום דבר, בבואכם להתקין מזגנים מיני מרכזיים בבית, במשרד או אפילו במפעל, היוועצו נכונה ורק לאחר מכן עשו את הבחירה הנכונה.

 

זקוקים לעזרה או סיוע בתחום? צריכים תכנון התקנה מדויק, אחראי ובעל רמת ביצוע גבוהה? השאירו את פרטיכם האישיים וגאיה מיזוג אוויר וחשמל ישמחו להעניק לכם את כל השירות שיוביל אתכם לקבלת ההחלטה הנכונה ביותר- התקנת מזגנים מיני מרכזיים ללא פשרות!

צור קשר

צלצלו אלינו 052-453-2613 אם זה אחרי שעות הפעילות שלחו לנו הודעה...

גאיה, מיזוג אויר וחשמל
גאיה, מיזוג אויר וחשמל

יצירת קשר

כתובת:
קריית ביאליק
מיקוד:

2704606

טלפון:
אימייל